| Razzer24YT a întrebat:

M-am operat sâmbătă de peritonita si am un tub de dren in stomac pe care urmează sa il scot mâine.
Doare când il scot?
Când o sa scot firele de la operație doare?
Când scot branula doare?
O sa am dureri si după ce ajung acasă, daca da cat timp?
Va rog ????????????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dogx a răspuns:

Buna,
Branula nu doare
Poate o sa iei ceva tratament acasa...
O perioada grea din viata poate fi si un nou inceput. Iti doresc multa sanatate si multa putere.

1 răspuns: