| IsabellaMaria a întrebat:

Pff, nici nu stiu cum sa incep. Am purtat o pereche de blugi cand era foarte cald afara si cred ca din cauza asta chilotii m-au jenat si m-au iritat in zona dintre vagin si anus. Nu am mancarimi, doar ma ustura foarte tare si sunt inflamate labiile mici. M-am dat cu Nidoflor vreo 2 zile dar nu simteam nicio diferenta, apoi m-am dat cu rivanol dar imi usca pielea si ma ustura mai tare. De 2 zile ma dau cu crema de galbenele si am momente cand nu ma mai ustura chiar asa tare... Dar azi am vazut ca mi-au iesit cateva punctulete albe. Cu ce ar trebui sa ma dau? Credeti ca e totusi altceva si nu e din cauza ca transpirasem si m-a jenat lenjeria?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| G3ORG313 a răspuns:

Salut! Daca nu merge tratamentul Addei incearca sa te dai cu neopreol, la mine functioneaza de fiecare data si are efect imediat. Multa bafta!

| IsabellaMaria explică (pentru G3ORG313):

Ai patit si tu ceva asemanator?

4 răspunsuri:
| Adda097 a răspuns:

Draga mea, ca sa nu te mai usture si sa inceapa sa se trateze trebuie sa-ti faci cam 5 l de ceai de musetel, sa-l torni intr-un lighean si sa stai acolo cam jumatate de ora.Asta trebuie sa o faci cam o saptamana dar daca vrei poti sa o faci si mai mult timp este foarte indicat sa stii! Bafta!:*

| JusstTymo a răspuns:

Sati schimbi chilotii

| IsabellaMaria explică (pentru JusstTymo):

Hai copile, vezi-ti de drum.