| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit crema pentru acnee Skinoren, dar pastilele Roaccutane? Si-au facut efectul? Sunteti multumiti de acestea? Le folosesc de ceva vreme, dar nu prea vad vreun rezultat in schimb cand ma dau cu acea crema ma ustura fata foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Iti recomand mai bine o data pe saptamana, masca din 3-4 pastile aspirina netamponata zdrobita si o amesteci cu o lingura de miere si o lasi pe fata curata 15-20 minute.
Te pup!

| rosesonfire a răspuns:

Skinoren-ul e bun, dar nu mai lua pastilele. O sa iti cauzeze o depresie.