| Merinuta a întrebat:

Am o mare problema! De la 10 ani ma dor sanii iar momentul de fata nu ma mai dor! Ar trebuii sa ma ingrijorez? Stiu ca daca acea durere se opreste sanii se opresc si ei din crestere! Ajutor va rog spuneti.ki ce sa fac nu ii am nici la jumate ca sa mi se opreasca tocmai acum va rog mu radeti ce sa fac?! Chiar nu o sa.mi mai creasca? Din moment ce mi.a disparut durerea?!? Heelppp fundita dau!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, sunt modificari normale in organismul unei tinere. Nu te mai panica atat si lasa-ti organismul sa se dezvolte in mod normal si mai mult acorda-i timpul necesar de care are nevoie pentru a se dezvolta, fara sa intervii cu nimic.
Sper ca te-am ajutat!
Multa sanatate iti doresc!

1 răspuns:
| doreal a răspuns:

Daca este o intepatura, nu e nimic, iti cresc „merele„ laughing.