| LoveIsMyDrug a întrebat:

De la ce varsta incep sa iti creasca sanii si cand se opresc din crestere?laughingAm 14 ani si abia daca im gasesc sutien waiting

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai de pe la 11-12 ani incep sa creasca mai mult si o sa creasca pana p la 21 de aniwinking

| biu5 a răspuns:

Eu am 9 ani(fac 10 in vara)si am facut deja piatra si imi cresc, dar nu stiu cand se presc din crestere. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de corp

| andreea9366 a răspuns:

Pai depinde de corpul fiecarei fete la undele cresc mai repede la altele mai tarziu nu trebuie sa te alarmezi au timp sa creasca.happy:d