| nicokaty a întrebat:

La cati ani sanii se opresc sa creasca; S

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| lya18 a răspuns:

In primul rand depinde de fiecare happy
Cresc si dupa adolescenta. Desi schimbarea de forma se petrece in aceasta perioada sinii nu ajung la dimensiunea lor finala decit dupa ce implinesti 20 de ani. Apoi, sinii nu mai cresc decit daca te ingrasi, ramii insarcinata sau ( in anumite cazuri)

| madalicious a răspuns:

Pe la 18-20 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Simonaa5 a răspuns:

18-19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvoltarea fizica la fete se opreste in jurul varstei de 17-18 ani(cu mici exceptii).

| rox_6398 a răspuns:

Pana la 20-25 de ani

| rox_6398 a răspuns:

Pe la 20-20 si ceva de ani.