| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema,va rog sa ma ajutati. De cateva zile ma tot mananca penisul,partea de jos pana in testicule...dar ma mananca numai daca ma scarpin putin la locul ala iar daca insist sau apas mai tare ma doare. Oare ce as putea avea,va rog mult, am nevoie sa stiu daca este trecatoare sau nu durerea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie locala, posibil candidoza. Un medic dermatolog te va ajuta sa te vindeci. Nu amana consultatia, este de dorit sa incepi tratamentul in primele 48 de ore de la debutul simptomelor

| sofisis a răspuns:

Si eu pariez tot pe candidoza.

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai ai avut vreun contact sexual neprotejat? ceva in sensul asta?

| Public22 a răspuns:

Cred ca este candioza, dar nu stiu sigur, mai bine mergi la un medic!

| Z3R0H0uR a răspuns:

Cred ca este o infectie. Ar trebuii sa o tratezi. happy

| Jochkyr a răspuns:

Da,de fiecare data...dar am avut o perioada de o luna fara sex...si nu am avut nimic, iar de cateva zile a inceput asta. M-am mai documentat si am inteles ca ar fi si din cauza unei nevoii de sex.