| Elena199 a întrebat:

Deci... ma doare foarte tare burta de cateva zile. Eu sunt slaba si in ultima vreme ori am impresia ori chiar imi creste burta... Sunt virgina nu e vorba ca as putea fi insarcinata pentru ca acum cateva zile mi-a trecut ciclul. Dar nu stiu care e problema. In partea dreapta sub coasta e putin mai umflat si ma doare cand apas. Si urinez destul de des. Stiti cumva care ar fi problema? raspuns urgentpuppy dog eyes funda!happy[scuzati categoria nu stiu care era mai potrivita.]

Răspuns Câştigător
| alexandra033 a răspuns:

Hei Elena!

Cred ca e raceala la rinichi; pentru ca asa am si eu acum dureri.Am fost la un specialist si mi-a zis ca e doar o raceala la rinichi.Sa nu mai stau cu fundul pe jos, sa nu umblu cu spatele gol, si sa nu umblu desculta.

Dai fundita puppy dog eyes?

| Elena199 explică (pentru alexandra033):

Multumesc mult :* Da dau funda.

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mergi la doctor și te va pune să faci niște analize medicale!

| BRG a răspuns:

Sau ai apendicită?

| Elena199 explică (pentru BRG):

Doamneestraight face cum musca'ti degetele laughing

| InSty a răspuns:

Buna acum nu stiu exact ce ai uh dar ai putea sa fi imbalonata (acum depinde daca mananci in graba ) la fel cum fac si eu pntr ca sincer eu am aceeasi problema.Am citit cate cv despre problema si am ajuns la concluzia ca seara 10 min ar trebui sa le dedicam abdomenelor.In felul asta scapi de pericolul,, burtii cat un balon''

| Elena199 explică (pentru InSty):

Phai da. cam mananc in graba pentru ca saptamana asta a fost aiurea sh cum ma trezeam tarziu imi ramaneau vreo 5 minute sa mananc. crezi ca imi poti lasa si mie linkul de unde te'ai interesat despre aceasta problema?puppy dog eyes