| Etro a întrebat:

Am o mica problema. A început sa ma doară un os de lângă genunchi. Nu pot îndoi piciorul sau sa merg fiindcă ma doare. E prima data când pățesc asa ceva și ma doare rău.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! De cît timp te doare? Ce varsta ai? Sanatate multa

| Catrice a răspuns:

De la vreme mămică, de la vreme.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Poate fi de la tendon. Un ortoped iti spun ce ai.

| Nume6 a răspuns:

Da si ce vrei sa iti facem noi sa ghicim in stele

| AllexXtreme a răspuns:

Numai folosii pozitia cu picioarele pe umeri stai normala

| deeajk109 a răspuns:

Du-te la doctor urgent, e posibil să-ți fii luxat picioru ori rupt.Multă sănătate.

| DenisAurelian a răspuns:

Incearca sa nu il fortezi, daca nu trece in cateva zile sau o saptamana du-te la doctor