| Ramona7 a întrebat:

Salut,acum vreo trei zile a inceput sa ma manance ceva mai jos de genunchi,acum au trecut vreo patru zile si ma doare rau cand indoi piciorul sau merg, zona este putin rosie si in mijloc am o cojita mica, eu m-am gandit la un paianjen. Puteti sa-mi ziceti daca ati avut ceva asemanator sau daca stiti leacuri, dau fundita.

1 răspuns:
| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Nu am avut asa ceva, dar iti recomand sa mergi cat mai repede cu putina la medic, sa nu se agravezewinking