| inutsa55 a întrebat:

Aseara a inceput sa ma doara piciorul adica nu m`am lovit sau asa ceva. Nu pot sa-l indoi spre dreapta. CE pot face ma doare daca il indoi in rest nu ma doare. Dau funda

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Vezi sa nu fi facut intindere sau febra musculara, o faci fara sa iti dai seama cand alergi sau faci o anumita miscare. Incearca sa il misti incet, nu il tine nemiscat. Stii cum e vorba aia "cui pe cui se scoate", incearca sa faci incet bicicleta, sa-ti intinzi picioru, si in cateva zile trebuie sa te lase. Bafta!

2 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Cum boala iti indoi tu piciorul spre dreapta?laughing

| dana90 a răspuns:

Cred ca ti sau umflat articulatiile fa un masaj cu crema pentru dureri musculare sau articulare sau poti sa faci si cu untura de porc stiu suna scarbos dar este foarte buna