| XLEMON123 a întrebat:

Am o mica problema (sper sa fie mica). De aproximativ 1 saptamana ma doare testiculul drept si nu stiu ce sa fac. Tin sa precizez ca nu este umflat, nu ma doare la apasare si nu este o durere insuportabila, nu ma doare cand stau jos sau in picioare, deci e totul normal..doar ca la diferite perioade de timp, simt cate un impuls..care se resimte pana in partea dreapta in apropierea apendicului. Un sfat urgent va rog? Inca nu vreau sa apelez la medic, am uitat sa precizez, am 15 ani! Nu mi-am inceput viata sexuală!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CazanMihai a răspuns:

Iti sugerez sa mai astepti cateva zile si daca durerea persista du-te la medic