| beebyy a întrebat:

Am o pata maro pe unghie, de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Mai mult ca sigur, te-ai lovit acolo.Nu e la unghie...e sub unghie. Dar se vindeca happy

5 răspunsuri:
| MaryMarya14 a răspuns:

Te-ai lovit/te-ai murdarit

| beebyy explică (pentru MaryMarya14):

Numai tin minte....este de acum o luna

| MaryMarya14 a răspuns (pentru beebyy):

Foarte probabil este o lovitura si din acest motiv s-a invinetit zona. Adevarul este ca genul acesta de vanatai nu prea dispar... pot sa si dispara, dar mai greu.

| MaryMarya14 a răspuns:

Presupun ca este un fel de vanataie. Am avut si eu una

| EllaDany1997 a răspuns:

Intai asigura-te ca nu esti murdara cu vreo carioca sau ceva, s-a intamplat unui coleg al meu odata, a mancat ceva stricat de la mall. Poate fi din cauza asta, dar nu e nimic graf. Sanatate!