| Zoya333 a întrebat:

Am o pisica birmaneza are in jur de 12 ani ...de cateva zile numai mananca, are hipersalivatie, ieri a avut si sangerare in zona vulvei. Azi am fost la vet i-a facut o perfuzie si a spus ca s-ar putea sa aiba infectie uterina.

La analize spune ca are prea multe globule albe (3200)
ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Dacă doctorul a spus că e infecţie, păi infecţie este.Administrează-i tratamentul prescris.

| deeadeea111 a răspuns:

Saraca sper sa se faca bine
ar trebui sa intrebi veterinarul

| dianaandra1467 a răspuns:

Depinde dacă se ia din jur de la alte pisici diferite boli. Nu știu sigur, pisica mea n-a pățit așa ceva. Succes

| Flory1243 a răspuns:

Buna.Am avut si eu aceasta problema cu pisica mea.Eram in aceeasi disperare si nici acum nu stiu ce are dar am tinut-o cateva zile in injectii speciale si ia trecut.