| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea mi-a facut de curand sex oral (mi-a supt.). A facut ceva infectie in gat dupa cateva zile, ar putea fi de la ce mi-a facut mie? sau poate fi de la strand sau altceva? Si a fost sa-si faca analize si i-au luat niste mostre din gat, isi poate da cineva seama de ce a facut din acele 'analize'?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e de la aia, a răcit la strand, apa a fost rece si normal ea este sensibilă,.Să i cumperi strepsils să m ai sugă si altceva.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mi-ai inseninat ziua! merci!

| Florrentina14 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing Ce buna-i astawinking

| dmc a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing

| Amelya02 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

rolling on the floor)))

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu Infectia de la gat e cu totul altceva.

| Oana92 a răspuns:

Depinde ce are de fapt in gat! Pentru ca poate avea o imflamatie de la prea multa inghetata/apa rece, un virus luat din aer, mai ales daca are in jur un copil mic sau poate sa aiba de exemple candida pe care e posibil sa o fi luat de la tine sau putea sa o faca de la anumite medicamente. Repet, depinde de ce anume are in gat.

Iar analize putea sa isi faca si pentru ca raceste foarte des si face rosu in gat foarte des.

| grab a răspuns:

Hm, undeva e un adevar dar intotdeauna in cazuri d-astea nu se poate da vina exclusiv pe supt.
Mai degraba pe strand sau alti agenti.

| Korb a răspuns:

Ati putea sa nu mai practicati asta..nu e chiar sanatos mai ales pentru ea. funda?

| nicaruaga a răspuns:

Wow, am aflat si noi ce inseamna sex oral, multumim pentru informatii. destul de sigur nu e asta cauza, dar in cazul in care i se spune ca a facut vreo infectie din cauza ta. te sfatuiesc sa iti revizuiesti serios modul in care ai grija de igiena proprie

| intelboss a răspuns:

Woow stai linistit nu e de la oral...depinde si ce infectie poate a baut ceva rece si a facut rosu in gat de la oral ar fi facut herpes sau altceva oricum ai grija de ea niste faringosept niste tantum verde...si vezi ce simptome mai are

| intelboss a răspuns:

Sa faca gargara cu apa cu sare sau cu putin alcool