| dudy2204 a întrebat:

Am o problema: Am varsta de 22 de ani si cred ca incep sa chelesc. Daca problema e de natura ereditara, credeti ca exista vreo sansa sa pot stopa procesul? Cunoasteti vreo solutie? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Din câte știu sunt șanse să poți să stopezi procesu!

Vezi aici http://www.ziare.com/......ul-1157500
Baftă!;)

| CautNume a răspuns:

Poti intreba, la farmacie, ce sampon sau solutii recomanda, dar nu cred c-o sa te ajute prea mult, in cel mai bun o sa incetineasca procesul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de natura ereditara si deja ai inceput sa chelesti (fara "cred"), nu ai ce face. Dar poti sa maschezi asta cu noua moda de a te rade in cap.