| dudy2204 a întrebat:

am 21 de ani si mi-e foarte teama ca o sa incep sa chelesc..cum credeti ca ar trebui sa procedez? Sa merg la un doctor dermatolog sa ma sfatuiasca el? Sau exista vreun remediu minune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

La un dermatolog ar fi raspunsul ideal

remedii naturiste aici http://www.cadereaparului.ro/......tilor.html

1 răspuns:
| eu1234512345 a răspuns:

Sa chelesti? De la 21 de ani? Daca vrei un tratament exista sampoane etc la farmacie. Dar daca chiar crezi c-o sa chelesti du-te la doctor