| Jolley a întrebat:

Am o problema cu caderea parului ce i-as putea face sa-l fac mai des si sa nu mai pice
mentionez:am 12 ani
Si pica foarte mult cate odata cred ca ma tot parul in mana ce i-as putea face orice va rog frumos spuneti-mi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jolley explică:

Si ce fac cu apa cu urzici ma spal pe cap cu ea cu tot cu urzici in ea sau cum in fiecare zi trebuie sa ma spal odata la cat timp?

| poppies a răspuns:

Fierbe niste urzici, serios vorbesc.Mama de mica face tratamentul asta si e ff benefic.ca sa dea rezultate in scurt timp trebuie sa fie ma concetrata apa, deci pune mai multe urzici.Sau mai foloseste si lotiunea cu petrol de la gerovital.
Good luck!