| Leo0008 a întrebat:

Am o problema cu mine.
Parca sunt prea insensibil.
Nu sufăr deloc, nu am sentimente.
Trec toate atat de ușor, trece suferinta rapid, trec toate starile.
Un exemplu.
M-am desp de iubita mea acum o luna, iar din a 2 zi de la despartire nu mai sufeream chiar daca m-a durut la despărțire.
Am o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești perfect normal. Dragostea nu creează dependență ori atașament.

| blairelovesmusic a răspuns:

Norocosule.

| KR0N5TADT a răspuns:

Da, ai o problemă.

| Ella66 a răspuns:

E foarte bine asta, nu ai nicio problema

| Globefire a răspuns:

Da ai o problema clara, faptul ca stai pe site-ul asta de rahat si ceri parerea altor oameni de rahat. Vezi-ti de treaba ta, nu esti sociopat doar pentru ca nu reactionezi ca in desene sau filmele hollywood. Conteaza foarte mult ce mananci ca sa poti sa ai o chimie corecta in creier, pentru a crea emotii. Flora intestinala si sanatatea mentala sunt mana in mana, dependete una de cealalta. Esti un baiat/barbat, nu esti creat pentru perioade sentimentale absurde, ce te-ai face daca ar trebui sa omori pentru hrana ta? Ai plange in fiecare zi?