| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna sunt tot eu si mereu aceeasi problema...aseara am vorbit cu fostul meu prieten la telefon si i-am spus sa vina pe la mine sa ii dau ceva(cadoul de mos creciun) mi-a spus sa il chem pe altul(un amic) care de fapt nu am nimic cu el, doar am iesit de cateva ori cand sufeream dupa despartire, ma scotea din casa...a zis ca nu mai vrea sa ma vada mi-a dat block pe fecebook si nr de telefon, iarasi am inceput sa plang crying nu mai puteam imi venea sa mor chiar mi-am dorit asta si nu e prima data sad acum sunt aproape cazuta in depresie iau antidepresive si calmante plang si ma uit in gol am ochii rosii si umflati imi e rusine sa ies din casa sa ma vada cineva asa, arat in ultimul hal. Ce pot face sa scap odata de suferinta asta care dureaza de 5 luni ca nu mai rezist m-am saturat sa sufar mereu? De ce eu, de ce? HELP sad

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta altul. Ala este expirat ca alimentele. Ce sa mai faci?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Relatia s-a terminat gata lasa-l in pace, sunteti tineri sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mina! Te inteleg perfect, stiu cum este sa suferi pentru cineva, in primul rind prin aceasta fază prin care tu treci acum au fost si inca sunt multi, toti suferim sau am suferit din dragoste, nu esti unica, acum de tine depinde in ce masură poti trece peste acest lucru fără sa suferi mult fara atîtea pastile antidepresive si calmante, gîndeste te, merită acel băiat sa plîngi si sa te consumi pentru el? Cind el se poartă asa cu tine, aseara tu l ai sunat pe el sa vină la tine? El s a purtat urît cu tine desii tu l ai chemat sa i dai un cadou, putea măcar să vina sa te vadă sa i ti aduca si el tie ceva, si sa nu faca atita caz, te a facut sa plîngi, te a deprimat te a terminat, i mi imaginez cit suferi si ce a putut ăla sa i ti facă, tu singura trebuie sa te linistesti, sa nu m ai plîngi, si nu m ai lua atitea pastile, intrucit nu sunt bune.I ti doresc multă sănătate si tot ce i ti doresti.

| RAY a răspuns:

Omul e gelos poate, ce varste aveti?

| XxBlueRosexX explică (pentru RAY):

Eu 23 el 26

| RAY a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Poate tia pierdut increderea in femei si de asta face de astea, daca e ca mine si eu fac la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reduso, te asteptai sa vina sa-si ia cadoul.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Eu am fost cu unu 3 ani. Am suferit un an. Am crezut ca mor. Dar, a trecut usor usor. Am ajuns la concluzia ca mai bine stau singura.

Răspuns utilizator avertizat
| fcb1234 a răspuns:

Tu nebuna nu mai pune intrebari aici ca te rade lumea. Cum vrei sa ma impac cu tine cand la tine umbla noaptea barbati esti o femeie usoara. ma chemi la tine ca saa ce? sa facem sex cu speranta ca poate ma impac cu tine? niciodata. macar cautati un barbat calumea nu unu ca ala care umbla la tine ca nu are nimic sa iti ofere doar profita de tine cum au profitat multi pentru ca esti usoara. nici nu stiu cum am putut sta 3ani cu tine. ca esti o mincinoasa si o usuratica. uita de mine si continua sa faci ce iti place cu altii. Du-te la "prietenul" tau. cum spui ca e un simplu amic cand umbla noaptea la tine? ca l-am vazut de multe ori plecand de la tine la 2noaptea. esti de tot rasu.

| XxBlueRosexX explică (pentru fcb1234):

Mda vad ca nu iti pasa de mine cred ca daca mor nici nu te-ar interesa...o sa te bucuri ca scapi de mine.