| invisibleboy a întrebat:

Am o problema cu penisul (cred), unde e ata aia..in jos asa se vede ca un fel de taietura care o tine pana mai in jos asa... ce credeti ca am?, adica daca ar fi ceva ar fi inainte de varsta de 4 ani, ca incoace. am totul in minte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Mergi la urolog. E posibil sa fie hipospadias, si se poate corecta.

| invisibleboy explică (pentru Empathizer):

Nu, nici din asta nu e. straight face

| Empathizer a răspuns (pentru invisibleboy):

Ai fost deja la urolog? Atunci ti-a spus ce ai. Daca n-ai fost inca, nu poti fi sigur si nici n-o sa obtii un diagnostic de certitudine aici. Nu mai amana, mergi la medic.

| aLeXsNs a răspuns:

Salut, stai linistit nu mai te lua dupa toti cu fimoza ce ei habar n-au ce este. Fimoza este ceva care sunt mai multe ate. Stiu care este probelma ta, si a mea la fel, adica nu este o problema asta este ca nu ai avut multe relatii sexuale, si daca imi spui si varsta ta poate imi dau seama, uite eu am un prieten si are 18-19 ani asa cred. Si el are ata dar el a mai tinut multe relatii sexuale si din cate am auzit la unii nu li-se rup, stai linistit nu ai nimic gravwinking Dar totusi daca tu crezi ca este ceva de rau du-te la un medic totusi, eu nu pot sa-mi dau seama. Nu te speria stai linistit, daca vrei du-te si fa un control poate este ceva. Bafta

| adyyo a răspuns:

Da,cred ca e fimoza.

| BIBINHO a răspuns:

Pai poate ai fimoza! Du-te si fa-ti un control! Nu e de gluma! Succes!

| invisibleboy explică (pentru BIBINHO):

Nu, doamne fereste!
Nu am asa ceva.

| LadyBoo a răspuns:

Du-te la un doctor!