| Nirgomax a întrebat:

am o problema, adica nu cred ca e o problema dar mie mi-e rusine, am penisul foarte mare nu stiu 17-18 cm si am 14 ani. Rreaba e ca na cand ma pis si vin alti baieti se uita si zic : ba da ce penis mare ai dracu, nu mi-e rusine, ma simt mandru, dar problema e ca eu cand am fost mai mic am avut probleme cu penisul, nu puteam sa fac treaba mica bine si nu stiu doctorul mi-a taiat nu stiu ce pielita si a ramas semnul cred de la taietura o linie de la capul penisului pana la testicule si in mijloc mai e putin zici ca e arsa putin. Nu stiu mi-e rusine cand o sa fac sex sa vada si sa nu mai vrea. Mentionez ca am penisul mai cafeniu, nu stiu mi-e rusine si de astea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine!
Vei fi cautat de o multime de femei innebunite, daca afla de penisul tau!winking

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici cum sa-ti masori penisul, cu rigla peste el, nu sub el:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa nu faci sex

| Catrice a răspuns:

Întrebarea e?!?

Nu-ți place, mai taie din el.

| Nirgomax explică (pentru Catrice):

Ba imi place ca e mare dar semnul ala ca arsursa ma deranjeaza

| Catrice a răspuns (pentru Nirgomax):

N-ai ce face.

Oh, stai, ba ai: foloseste fond de ten laughing

| SkyPilot a răspuns:

Stai linistit, nu se uita nimeni la asa detalii. Culoarea nu conteaza, la nimeni nu arata suprafata penisului ca pielea de pe fundul bebelusilor. Toti avem tot felul de urme, vene si pigmentatie diferita.
Oamenii sunt invidiosi ca tu ai si ei nu. Fetele o sa fie incantate de el cand il vor descoperi. "Discriminarea" de acum va ajunge la urechile fetelor, care vor dori sa incerce pe pielea lor (cea umeda) "dotarea" ta. Si eu am fost asa la varsta ta si am profitat din plin big grin
Sa inveti ce sa faci cu el si sa-l folosesti cu multa placere!

| Donsavas a răspuns:

Nu conteaza culoarea organului. Unii il au ars, altii deformat etc nu conteaza nici asta. Iti faci probleme unde nu sunt.

| P3d1a a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, toata viata am fost luat la misto de colegi ca am penisul prea mare, ma gandeam si la optinunea de a ma sinucide dar nu rezolv nimic cu asta. Resista ca o sa fie mai bine dupa liceu. Mi se frange inima sa vad cum un alt baiat e discriminat doar pentru ca are penisul mare. Mult noroc

| Nirgomax explică (pentru P3d1a):

Cum sa te sinucizi frt? Pai altii care il au mic

| P3d1a a răspuns (pentru Nirgomax):

Stiu ca nu e bine sa ma gandesc la sinucidere dar discriminarea era dureroasa, chiar daca am penisul de elefant nu inseamna ca sufletul meu nu e de om sa stii.

| Donsavas a răspuns (pentru P3d1a):

Ia antidepresive! Nicidecum nu te sinucide! E vorba de un dezechilibru in creierul tau, nu de vreun suflet rănit. Esti in depresie si depresia e o boala neurochimica ce se trateaza.