| Andra10 a întrebat:

Voi ce credeti? Pana la ce varsta tine copilaria?

Răspuns Câştigător
| ZuzyAnD a răspuns:

Copilaria variaza dupa sufletul omului.Pana cand nu o sa te mai simti copil
Oamenii nu sunt la fel. Teoretic vorbind, varsta batuta in cuie ar fi 11-12 ani.dar daca sufletul e inca copil.
Conteaza ce ai in interiorul tau.
Cat de repede te maturizezi.

Parerea mea.
Bafta:*

11 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Buna

Pana la 11 - 12 ani.

| d33utza003 a răspuns:

De obicei pana atunci cand nu mai esti virgin(a)... daca o faci inainte de 18 anilaughing
pana la 18 ani tine la unii, la altii tine pana la 15-16, si altii saracii devin la 11-12 ani maturi pentru ca sunt obligati sa isi ingrijeasca fratii mai mici pentru ca parintii lor sunt plecati in strainatate iar bunicii sunt prea batrani ca sa mai poata avea grija de ei isnasi d-apoi de nepotisad
depinde cand se maturizeaza fiecare...atunci cand te maturizezi si nu te mai joci pititea si alergatea pe culori sau sotronu si coarda sau cand incepi sa muncesti pentru ca iti faci griji pentru ziua de mainesigh atunci nu mai esti copil

| SheCanFlyy a răspuns:

Tehnic, dureaza pana la 13 ani.Dar in ziua de azi, cand copilu stie de redtube si de etnobotanice de la 9 ani...habar n-am

| DianaBlajovan a răspuns (pentru SheCanFlyy):

Aia e numai la americani.

| RyGoLeTa a răspuns:

14 ani. Funda? puppy dog eyes

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Copilaria tine pana la 11-12 ani.pup!

| littlebluebutterfly a răspuns:

| CorinaEm a răspuns:

Copilaria tine pana ti-o tragi prima data dupa parerea mea

| Reek54 a răspuns (pentru CorinaEm):

Inseamna ca tu ti-ai traso, nu vrei sa incerci si cu mine?, nu de alta. dar poate redevii iar copil happy.

| CorinaEm a răspuns (pentru Reek54):

Am spus doar ce cred eu... Nu m-am bagat pe mine in discutie... Si ramai cu ideile tale linistit, pe mine nu ma deranjeazawinking

| IFeelGood a răspuns:

Salut.Copilaria poate dura pana la 25 de ani cred eu, dar asta doar pentru cei neexperimentati cu lumea de afara.Depinde si de caracter.winking