| fly_3722 a întrebat:

Am o problema... daca mi-a inttrat apa in urechi si ma doare foarte tare ce as putea sa facbig grin? DAU FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dot a răspuns:

Orl! imediat!

| muresanul a răspuns:

Auidi sprei, dar mai sigur un orelist.

| psyho a răspuns:

Du-te la doctor. poti face otita.

| fly_3722 explică:

de obicei nu mi samai intamplat sa ma doara cand aveam apa in urechi dar acum nu stiu ce sa intamplatthinking