| AngiiiBlake a întrebat:

Ma doare bazinul foarte tare cand ma misc. Care ar putea fi problema? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Poate ti-ai disclocat vreo articulatie... sau te-ai lovit sau pur si simplu esti in crestere si asa se mai intampla
sau trebuie sa iti vine menstruatiabatting eyelashes
Oricum ai grija! Nu e de joaca...

| AngiiiBlake explică (pentru WedDye):

Nu m-am lovit; in crestere sunt, si trebuie sa-mi vina si menstruatia!batting eyelashes
Multumesc.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai depinde, daca te doare tot bazinul probabil este din cauza menstuatiei eu iti recomand sa iei un algocalmin sau daca te doare in partea spanga sau dreapta poate fi o problema la splina respectiv apendice. Dar am vazut ca ai spus ca trebuie sa iti vina menstruatia asa ca cel mai probabil sunt dureri menstuale.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Deci menstruatia era...si eu care vroiam sa te intreb daca te-ai dezvirginat de curand.

| AnaCristinaN a răspuns:

Du-te la un doctor.

| mw3 a răspuns:

Daca te doare bazinul cannd te misti ar trebui sa consulti un doctor deoarece s-ar putea sa ai "pietre" si trebuie sa fi operata, totusi ari trebui sa verifici ori ai mancat ceva aiurea happy

| Balosin_Mariana_1964 a răspuns:

Cred ca poate fi o problema cu balonarile.ai grija ce mananci. fara fasole si bauturi cu acid.iti recomand multe mere.