| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de cand eram mica.Din cauza tantarilor si pentru faptul ca m-am scarpinat, am ramas cu niste pete maronii pe picioare si maini.Problema e ca sunt foarte multe, nu imi pot lasa picioarele la vedere.Am fost la dermatolog ai mi-a spus ca nu pot face nimic.Ar trebui sa incerc alt dermatolog, credeti ca pot scapa de ele vreodata? Am auzit si de ceva operatie cu laser pentru depigmentare, ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Petele nu raman de la scarpinat, cum scrii tu aici. Alta e problema.