| expander91 a întrebat:

Am o problema. In ultimele 8 zile nu am putut sa dorm! Nici sa inchid ochii nu pot si subliniez ca eu nu dorm dupa amiaza ca sa fiu odihnit. Iar ziua nu am nimic nu sunt obosit, nimic. Fara raspunsuri la misto, ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Insomnie, te adaptezi greu la somn din cauza climei de ra... si medicul iti poate da un tratament destul de bun.

| h3r a răspuns:

Salutare.
Si eu mai am "pauze" de somn, de exemplu am momente cand adorm la ore tarzii si totusi ma trezesc devreme. Poate e si de la caldura.
Ar trebui sa te relaxezi mai mult, sa nu te mai gandesti, sa-ti "eliberezi" putin mintea.
( PS : nu-ti recomand somniferele! )

Take care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine e la fel doar ca eu ma trezesc si peste o ora mie somn si nu pot sa dorm inainte de 3 4 dimineata opresc calculatorul televizorul dar tot nu pot sa adorm

| NotToday a răspuns:

Poate te framanta ceva thinking Si eu aveam probleme cu somnul, fara motiv. Am inceput sa consum Noni (supliment alimentar) si de atunci nu mai am genul asta de probleme.

| Cristi972013 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MqU37Epe5mQ cred ca vrei sa fii ca connect-R

| katalynuzu a răspuns:

Eu cred ca tu iti faci multr griji din cauza asta nu poti sa dormi, sau poateasculti pre mult melodia lui Connect-r, Eu vara nu dorm.