| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare de un an am niste bubite albe mici pe penis e normale s-au este ceva grav de durut nu ma doare sau ma mananca dar nu imi place sa le vad acolo si am mai observat ca mai jos de penis am o gramada am scris si pe google si mi-a spus ca am cistita dar nu ii cred.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cistita este o infecție urinară acută.
Ce ai tu poate fi altceva. Spune părinților și du-te la medic urgent!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu e ceva grav, cel mai probabil au apărut din cauza igienei precare a genitaliei.

| Zuzixu a răspuns:

Du`te frate la doctor!
Parca TPU` e ginecolog... sunteti tampiti rau laughing

| legendcs a răspuns:

Du-te la doctor omule

| allekssxa a răspuns:

Du-te la medic ca nu e de joaca. Nu trebuie sa te deranjeze, nici sa te manance ca sa mergi la un consult la ginecolog! E posibil sa fi luat ceva prin contact sexual neprotejat... nu stiu, mergi neaparat la medic!