| Bestxl a întrebat:

Am o problema la un ochi...am fost la doctor si a spus ca am o cicatrice pe fundul ochiului si ca nu se mai poate face nimic sad...ce spuneti sa mai incerc si la alti meici ca am incercat decat la unul,va rog mult vreau niste sfaturi, pls funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, du-te şi la alţii dacă ai posibilitatea.

evenso
| evenso a răspuns:

Sigur ca trebuie in acest caz sa primesti pareri si de la alt / alti medici, chiar si ei pot gresi, nu e lege cuvantul lor, poti chiar sa te duci la 3 medici, dar sa te asiguri inainte ca sunt printre cei mai buni.