| victor2209 a întrebat:

Am o problema la unghia de la degetul mare de la picior. Vreau sa stiu cum o pot vindeca sau cum o pot ascunde deoarece as vrea sa merg la o piscina si sunt jenat putin de aspectul ei. Am nevoie de ajutor. Cine este cunoscator in problema mea, il rog sa ma contacteze la id-ul de Mess victor_mihai2209. Dau Funda, celui mai bun raspuns. Puteti sa imi spune-ti si pe site-ul TPU nu neaparat pe mess.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare iti creste "in carne", cum se zice? Sau crezi ca poate fi vorba despre o micoza? Mai da niste detalii.

| moustache a răspuns:

Pai...date cu oja de culoarea pielii, sa nu fie de deosebit, un crem sa nu se observe si asa se acopera

| victor2209 explică:

Nu,nu e ungie incarnata este o unghie pe care cred ca am taiat-o din radacina in urma cu jumatate de an...iar acum a ramas o unghie aspra si cu niste striatii. As vrea sa stiu cum o pot ascunde, nu neaparat de vindecat, mai voi duce candva la medic.