| mgtow a întrebat:

Am o problema legata de somn, noaptea eu vreau sa ma culc pe la 00:00 si nu pot incerc sa las geamurile deschise dar pedegeaba iar ziua dorm vreo ora sau jumatate de ora apoi ma doare capul (vreo smecherie cunoasteti ca sa pot dormi bine?) Azi la fel mi se intampla acum ma simt cam rau ca n-am dormit 8 ore doar 5 sau 6.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Scoate din uzul propriu excitantele sistemului nervos precum Coca-cola( contine o cantitate mare de cofeina si zahar), cafeaua, ciocolata, nu mai manca seara tarziu,( ultima masa la ora19), fa miscare macar o ora pe zi.

2 răspunsuri:
| SimmvonD a răspuns:

Asculta muzica la casti si bea un pahar cu lapte inainte de culcare happy

| yuli_3971 a răspuns:

Bea si tu mai mult ceai de musetel si nu o sa mai ai probleme!winking