| Steagu1Nicoleta a întrebat:

Am o problema ma pisca tantatii îngrozitor de la ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chernobyl a răspuns:

Si la mine la fel.Cred ca e de la sange, nu ai cele face doar sa pui o pastila de tantar.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa stai mai putin afara in timpul noptii si nu te mai pisca tantarii.

| Steagu1Nicoleta explică (pentru Violleta2022):

Nu stau afara ma pisca oriunde si în casa, si am încercat si cu Autan spray si degeaba, ma mai si umflu dupa ce ma înteapa.

| Chernobyl a răspuns (pentru Steagu1Nicoleta):

Eu sunt plin de bube

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sunt fiinte, au nevoie de hrana, se hranesc cu sangele tau, wow...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Autan spray.