| browneyes99 a întrebat:

Am o problema! nu stiu ce se intampla cu mine: atunci cand inghit ma inteapa urechea ingrozitornail biting... si sunt singura acasa iar mama ajunge tarziu si nu o pot suna la telefon fiindca nu il are la ea! va rog spuneti-mi de ce se intampla asta?!(mentionez in caz ca e nevoie ca am facut otita dar mi-a trecut)...worriednail bitingsi nu ma pot duce singura la medic fiindca am doar 11 anicrying(crying((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Ai rabdare pana ajunge mama la tine ca nu ti se intampla nimic. E posibil sa se repete otita.

| cocosnucifera a răspuns:

Asteapta sa ajunga acasa. nu ti se poate intampla nimic pana ajunge ea acasa, stai linistita si bucurate de ce ti-a adus mosul, Craciun fericit!

| cocosnucifera a răspuns:

@supergeniu, poarta tu caciula in casa su ce legatura au baietii cu asta, tind sa cred ca esti antonimul numelui tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut otita esti predispusa sa mai faci.Asteapta pana cand vine mama ta ca nu ti se intampla nimic rau si ea stie ce trebuie sa iti dea.Nu te speria.

| supergeniu a răspuns:

Poate sa vina de la curent.nu mai umbla dezbracata. poarta caciula tot timpull.lasa baieti pana pe la 13-14 ani///