| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema pe care nu stiu la ce medic sa o rezolv.

Veșnic, fie vară fie iarnă eu tot sunt transpirat în mâini și în talpele picioarele, dar o transpirație din aia de mi se vad mainile pline de apa.

Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traiesti nu e tratament pentru transpiratie

| RobertMoon a răspuns:

Se numeste hiperhidroza palmara, ceri de la medicul de familie trimitere la un medic dermatolog.

| NoahKaan a răspuns:

Si eu am doar ca putin putin mai bine decat tine. Se numeatw Hiperhidroza si nu cam ai ce sa faci...u nu am gasit solutii. Te poti duce la doctor sau poti cauta pe net cum sa scapi de Hiperhidroza. e un fel de boala care e naspa...stiu cum