| DudarsharDudarel a întrebat:

Dc imi transpira mainile si picioarele? nu le aveam umede vara trecuta. Ieri cand am venit la calculator am pus mana pe mouse am jucat putin... si dupa ce terminasem aveam mana umeda transpirat mana si imi transpira si astazi cred ca e o problema minora.Ce pot face? dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi ceva hormonal. Du-te la medic endocrinolog. Funda!

| AnalbagRevine a răspuns:

Esti simpaticotonic

| madastar18 a răspuns:

Sunt creme de maini si picioare care te ajuta cu aceasta problema sa nu mai transpiri in exces, daca nu ai bani de ele ia un prosop, servetel si stergete din 10 in 10 min.
Sper ca te-am ajutat.