| Rux_5597 a întrebat:

Am o problema si anume :iau foarte greu in greutate desi mananc. Ce alimente sa consum pentru a ma ingrasa(macar vreo 2 kg)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spirulina uite tocmai acum citeam ca are masa proteica mare alga din care este facuta, propolis tinctura de propolis si alimente care au proteine carne oua branza, dar nu face exces pentru ca poti avea probleme cu rinichi, incet ca nu sunt mare lucru 2 kg nici nu se vad.

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Manaca seara prajeli si grasimi.
E naspa si iti afecteaza tot metabolismul. Altfel, nu stiu cum sa-ti zic sa te ingrasi.

| mariazet45 a răspuns:

Ai toate sansele sa o faci in perioada sarbatorilor, ceafa de porc, carnati, sarmale si dulciuri, toate la o singura masa, iar seara o tochitura moldoveneasca asa pe la ora 20, apoi te culci. In 2 zile pui 4 kg. Daca vei manca asa o sa ne intrebi cum sa slbesti 2 kg si iti zic asta e mai greu.

| demonel a răspuns:

Untura pe maine si dieta la fastfood cu sunca

iti garantez ca te ingrasi mai mult decat o sa poti duce timp de 3- saptamana

| mimi_4822 a răspuns:

Mananca tot ce le este interzis celor ce tin cura de slabire, insa totul depinde de metabolismul tau. Incearca mai multe paste fainoase, dulciuri...si...mai putina miscare daca vrei sa se puna ceva pe tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
2 kilograme nu sunt atât de importante pentru tine.
Rămâi așa cum ești, este timp și pentru îngrășat și diete drastice pentru slăbit.
Toate la timpul lor.
Pa, pa.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Wow cred ca e pentru prima data cand aud o fata ca vrea sa se ingrase.hee hee Oricum nu cred ca ar fi bine sa te chinui sa te ingrasi.