| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema și vreau sa ma sfătuiți dacă ati pățit și voi asta!
Pe mama mea o doare de la o perioada foarte rău inima și nu poate dormi, are problema și cu glanda, însă a fost la medic, in perioada asta nu vrea sa agraveze lucrurile cu spitalul. Menționez ca a făcut și cele 2 vaccinuri, voi ce măsuri ati luat, naturiste, dacă ati pățit? Sau dacă credeți ca e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mama ta are medic de familie? Sa mearga la acesta, a cauta sfaturi aici e ca si cum ai vrea sa te spovedesti si impartasesti online deci nu e posibil
Nu e de lasat, de merg mai repede la medicul de familie, acesta o va examina si va da trimitere catre medic de specialitate, in perioada aceasta clinicile particulare sunt cele mai adecvate, mai ales ca porcii de medici care lucreaza la spitalele de stat lucreaza si la clinicile particulare...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum sa te gaseasca cu covid daca nu ai, ce prostii spui. Daca o gaseste cu covid inseamna ca are ca doar nu inventeaza medicul ceva ce nu ar avea mama ta o afectiune care nu exista, va place sa va auziti vorbind?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cred ca nu esti la curent cu situațiile/cazurile din prezent!
Da, îmi place sa ma ascult spunând adevarul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Banuiesc ca e totusi o gluma intrebarea. Adica un om care are dureri la inima atat de puternice suna la 112 si merge de URGENTA la spital nu cauta remedii naturiste pe net.