| micurutza2005 a întrebat:

Am o problema :tot timpul mi-e frig ce se intampla cu termogeneza mea, cu productia de caldura a corpului meu, nici temperatura nu e peste 36.08,am doar talpile reci deci circulatia periferica, in rest nu am vreo problema analize bune deci ce pot sa fac sa nu mai sufar de atata frig oricat m-as imbraca e stresant ca mi-e frig.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sfo a răspuns:

Si eu... sufeream de frig chiar şi vara aveam tălpile reci şi palmele, circulaţia sangvină e rea... aşa că cineva mi-a recomandat să beau cate un pahar de red red wine /zi; să stii că la mine a avut efect imediat, pune sângele in mişcare, vb serios incearcă şi tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva sa tencalzeasca. teperatura sa iti creasca.si ca floarea sa-nfloreasca.manati mai.haaaaiii.haaaiii.

| mhann a răspuns:

Daca toate analizele sunt bune, atunci incearca o haina in plus... happy