| Iobagul a întrebat:

De ce am temperatura corpului scazuta in comparatie cu toti ceilalti pe care ii cunosc avand in vedere ca nu sufar de nici o boala, membrele in special imi sunt reci nu am probleme cu circulatia sangelui.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Ai probleme cu circulatia periferica. maini picioare reci. exista remedii naturiste, dar cel mai bun este miscarea, mersul pe jos, bicicleta etc

| Iobagul explică:

Bine, voi tine cont de asta

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Iobagul):

Sunt la fel, fac sport de vreo 4 ani, deci remediul natural dat de Ara nu functioneaza (cel putin la mine).