| asya a întrebat:

Am o problema, zic eu, destul de grava! De vreo 3 zile mi se intampla sa-mi curga pe chilot un lichid incolor(precum urina)! Ce poate fi? Nu mi s-a mai inamplat pana acum si problema este ca nu pot opri aceste scurgeri! NU sunt acele galbui, e altceva...Stie careva despre ce e vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| asya explică:

Fetelor nu am 10 ani! Am 19 si nu mi s-a mai intamplat pana acum! Tocmai de aceea am intrebat! Nu stiu cat e de normal, pentru ca mie nu mi se pare! E ca si cum as face pe mine...

| pwp a răspuns:

Nu e nicio problema!
iti poate curge inainte de menstruatie, dar si dupa!
si mie, si colegelor ne curge! e ceva normal la o fata.nu te ingrijora love struck

| urgentr a răspuns:

Ce varsta ai?

| Girl_5668 a răspuns:

Pai depinde cat de mult iti curge da' oricum nu sunt motive de ingrijorare.Sa ai la tine un absorbant in permanentza(nu se stie niciodata). fundita?

| Bubbles a răspuns:

Stai linistita... e normal la orice fata... asta iti apare inainte de ciclu sau dupa... nu te ingrijora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

". nu pot opri aceste scurgeri"tocmai asta este. orice fata are asa ceva. e normal. Oricum. puteai s-o intrebi pe mama ta.nu sa scrii pe internet pentru ca pot vedea unii baieti care sunt nesimtiti si isi bat joc.