| mardeamor a întrebat:

Am o secretie abundenta cu miros neplacut am sa ma duc la doctor luni insa acum sotul meu are si el probleme il mananca o vena de pe penis daca ma duc la doctor imi poate prescrie si pentru el ceva? el nu vrea la analize..si unde in bucuresti sa ma duc sa imi si citeasca analizele ca in unele parti nu ti le citeste multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristinasandu94 a răspuns:

Eu ma comfrunt des cu problema asta! E din mai multe motive ( sapun/sampon, lenjerie din material nesimteti, frig) eu de cate ori o patesc, folosesc "canesten gyn" si i-mi trece imediat! Sotul tau are area mancarime, pentru ca in secretia ta sunt bacterii iar el le-e luat, nu e nimic de ingrijorat! Iai si lui canesten crema, iar tu ia canesten ovule! O sa iti treaca! La analize nu o sa-ti iasa nimic, o sa iti prescrie si eu tot ovule! Succes

1 răspuns:
| mardeamor explică:

Dar cat timp sa foloseasca el crema si cum? si eu cat timp sa folosesc ovule? mersi mult de raspuns o sa imi iau