| M9 a întrebat:

Am o stare foarte aiurea. Si sentimentala, dar mai ales fizica. Am crampe, un fel de, si o greata care nu prea trece. Am mancat cu pofta o ciocolata, cred ca de aceea.
Vreau niste remedii care v-au ajutat in momentele astea, cum sa scap de greata asta suparatoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia o gura de aer prima data. Incearca sa iei ceva acrisor.
Bea o bere ^_^

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asculta-l pe Bobo ca el stie ce zice. Berea ajuta foarte mult! Uiti...