| ABY4 a întrebat:

Am o tuse ingrozitura din 1 sec in o sec nu mai pot si imi vine sa si vomit de cate ori tusesc ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KaTtY a răspuns:

Mergi la doctorul de familie sau la spital
o sa-ti spuna acolo ce sa faci si ce tratament sa iei

| pisi1793 a răspuns:

Ia tusin.sau incerca cu sirop dar nu stiu daca e asa de grava nu iti poate sta.incearca toate leacurile babesti chiar daca sunt rele.asta e

| animari a răspuns:

Incearca pentru tuse sa bei sirop homeopatic STODAL este foarte bun chiar da rezultate l-am incercat si am avut rezultate.sanatate