| anonim_4396 a întrebat:

HELP Cand fumez nu pot sa trag in piept imi vine sa tusesc! Cum scap de tuse?!

Răspuns Câştigător
| hitlerus a răspuns:

Trage fumuri scurte.Nu trebuie sa tragi direct in piept.Prima data pufai si dupa aia tragi repede aer, ca sa tragi fumul in piept.Primu pachet ii mai greubig grin

8 răspunsuri:
| sillvana a răspuns:

Ori te lasi de fumat ori inveti sa tragi in tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Lauria a răspuns:

Nu mai fumezi.Aşa scapi şi de tuse şi de alte probleme pe care le produce tutunul. Ştiu, vorbesc degeaba, oricum tu vei continua, dar măcar încearcă.Vei vedea că e, mult mai bine.

| alexsay21 a răspuns (pentru Lauria):

Nici nu m-am apucat am fumat doar o tigare si nu am putut sa trag in piept

| Teodore a răspuns:

Mai simplu este sa nu mai fumezi....as avea o idee despre problema ta dar nu cred ca vreau sa te ajut deoarece "Fumatul dauneaza grav sanatati"

| valentinkufsdheuyd a răspuns:

Pai asa eram si eu prima oara. Primul pachet e mai greu. Si dupa tragi fumuri foarte usoare. Dupa tot la fel 2-3 tigari tragi fumuri usoare dupa tragi tot mai tare si pana la urma ai sa vezi ca te obisnuiesti. Si nu te mai apuca tusa