| anonim_4396 a întrebat:

Am observat azi ca am niște zvacniri în partea dorsala a labii piciorului unde sunt venele puțin mai sus de călcai piciorului și de talpa, mi se tot zbate, e ceva grav, ce ar putea fi? Menționez ca am luat tratament antidepresiv cipralex dar nu știu dacă e de la tratament sau o fi mai demult. Sunt și sedentar, stau mult timp în loc, nu prea fac mișcare multă. Ce-s cu acele zvacniri și cum se numește acea zona a piciorului? Sunt foarte stresat ca nu știu ce ar putea fi, ar putea fi un efect secundar al cipralexului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AwGenetix a răspuns:

Baga magneziu.