| XatomisX a întrebat:

Am picat cu bicicleta si m-am lovit la pulpa piciorului si sa invinetit tare si s-a umflat si toata vanata este albastra laughing ce sa fac in continuare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Astepti sa treaca laughing

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Mai cazi odata sa fie si la cealalta la felwinking

| h3r a răspuns:

Pui compresa( apa rece sau gheata ) pe vanataie. Mai poti incerca sa te masezi cu sapun de casa si apa calduta. Asta merge mult mai bine.

Sanatate!

| untu a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la medicul ortoped si sa spui povestea ta!

| XatomisX explică (pentru untu):

Domane fratilor pentru o vantaie chiar daca e mare sa te duci la medic nu va inteleg straight face

| speedy10 a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la doctor pana nu se avanseaza durerea sa-ti spuna parerile lui doctorul de aia a facut scoala