| Katalin1231992 a întrebat:

Am primit un pumn in fata.Am aproape o saptaman, vinataia a inceput sa se traga...dar falca inca este umflata...nu ar fi trebuit sa se traga umflatura pana acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

I-ai dat inapoi?

| ShnitzelCuCeapa a răspuns:

Du-te la doctor.Iti va amputa falca.