| girl4you987 a întrebat:

Bună!
Sunt umflată la față în partea stângă,eu cred că este un abces, dar mama mea spune să nu am oreon, eu simt o umflatura intre gingie si falcă, ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thecakeisalie a răspuns:

Du-te la doctor ca sa stii sigur, nu e de gluma cu sanatatea. Pe TPU n-o sa gasesti oameni competenti la diagnosticare niciodata.
Bafta si insanatosire grabnica!

| girl4you987 explică (pentru thecakeisalie):

Mersi...am aflat ce am...a fost doar un simplu abces

1 răspuns: