| Minnni a întrebat:

Am probleme cu somnul. Noaptea ma trezesc din ora in ora. stau cateva minute, adorm la loc, dar in max o ora sunt iarasi treaza. Asta in noptile bune. In alte nopti ma trezesc din jumatate in jumatate de ora. Ce pot face sa dorm linistita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorul9595radu a răspuns:

Probabil ceva in ultimul timp te-a marcat. ia un sedativ pc asa se numeste. sau anxilan. daca te remediezi da-mi funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te trezesti pentru ca esti stresata sau astepti ziua de maine cu bucurie

| angipissi a răspuns:

Pai inainte de fiecare seara incearca sa bei un pahar cu lapte ca sa poti dormi.sau poate patul e de vina!

| Minnni explică:

Patul e perfect. Nu e de la stres, mi se intampla in fiecare noapte!