| JujaBeca a întrebat:

Am probleme urinare, atunci cand de ex. rad si atunci in timpul rasului, incepe sa ma treaca repede, iar uneori cand rasul e prea tare stiti ce se intampla.
Am facut un test, eram cu prietenii care faceau bancuri, glume etc. am fost la baie, am facut treaba mica... iar dupa asta am iesit la ei, urmatorul banc care era hazliu m-a facut sa rad tare... iar atunci am simtit ca vezica era putin umpluta si m-a trecea iar.
Deci cum e posibil in asa timp scurt sa ma treaca iar uneori din greseala ma scap insa minor.
Intrebarile ar fi:
1.De ce se incarca asa de repede vezica?
2. Cum as putea scapa de chestia asta sa ma pot controla!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti racit/a.mergi la medic. o sa ai probleme mari daca nu te duci,